free web maker

OgkWeb Hakkımızda

Nisan 2015 Yılında Malatya ilinde kurululan OGKWEB, Web Tasarım ve Güvenlik Sistemleri üzerine hizmet veren bir yerel bir sektör iken açık ufkumuz ve gelişime ayak uyduran ekibimiz ile daima yenilikçi ve ileri görüşlü olarak bir takım değişiklikler ile bugün ki OGKWEB YAZILIM OTOMASYON ve WEB TASARIM Hizmetleri Ünvanını Aldık.
Mobirise

YAZILIM ve PROGRAMLAMA

Alanında Uzman Yazılım ve Bilgisayar Mühendislerinden Oluşan Dinamik Ekibimiz İle Çeşitli Yazılımlar Üretmekteyiz. İsteğinize En Uygun Programı Yapmakla Kalmayıp Tüm Test ve Bakımları Yaparak, Teslim Ediyoruz.

Mobirise

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Global Dünya Pazarında Yerinizi Almak ve Türk Ticaret Kanununa Uygun Olarak Firmanızın Online Tanıtımını Yapmak ve Yeni Neslin Yanından Eksiltmediği Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu Tasarımları Sizler İçin Sunuyoruz.

Mobirise

OTOMASYON HİZMETLERİ

Restaurant, Cafe, Otel, Dershane ve Sektörünüze En Uygun Programı Tasarlayarak Çalışalarınız ve Müşterilerinizi İstediğiniz Yerden Kontrol Ederek İçinizi Rahat Ettirin. Aynı Zamanda Hizmet Hızı ve Kalitesini Artırıp Oluşabilecek Hataları Minimum Düzeye Çekin ve Hesaplarınız Kontrolünüzden Hiç Çıkmasın.

Sunucu ve Hosting

Hizmet Kalitemizi Artırmak ve İşimizi Kendi Güvenliğimiz Altına Almak İçin Mevcut Sunucular Kurduk ve Sizler İçin İhtiyacınızı Karşılayacak Birbirinde Özel Paketler Oluşturduk.

Grafik Tasarım ve Animasyon

Web Tasarım İçin İhtiyaç Duyguğumuz Benzersiz Tasarımlar ve İhtiyacı Karşılamak İçin Oluşturduğumuz Grafik Tasarım ve Animasyon Ekibimiz ile Renkli ve Göze Hitab Eden Tasarımları Üretiyoruz.

Robotik Çalışmalar ve AR-GE

Akıllı Sistemler ve Robotik Çalışmalar da Ülkemizin Adını Duyurabilmek ve Bu Alanda Bir Pazar Oluşturabilmek Adına Çalışmalarımızı Yürüttüğümüz ve Projeler Yaptığımız Departmanımızdır.

© Copyright 2018 OGKWEB - Tüm Hakları Saklıdır.